Działalność popularyzatorska

27.  Festiwal   Nauki „Nauka to przyszłość” oraz   XXI Festiwal „Nauka z Pałacem w tle”

W dniach 15-29 września 2023 r. odbył się 27. Festiwal Nauki w Warszawie, a w jego ramach w dniach 23-24 września na terenie Pałacu w Jabłonnie odbył się XXI Festiwal „Nauka z Pałacem w Tle”. Nasi młodzi naukowcy zaprezentowali ciekawe wykłady, oraz przeprowadzili wiele lekcji warsztatów, pokazów i spotkań z gośćmi festiwalowymi.

zobacz więcej »

Współpraca naukowo-dydaktyczna Instytutu
z innymi jednostkami naukowymi

W dniu 27 kwietnia 2023 r. w naszym Instytucie gościliśmy studentów z z Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. W ramach współ-pracy pomiędzy naszymi jednostkami nasi naukowcy przeprowadzili ćwiczenia ze studentami z przedmiotu „Food quality analysis and assesement”.

Specjalny numer „Nutrients” 'Dietary Lipids in Health and Disease Prevention’

Współredaktorzy gościnni specjalnego wydania czasopisma „Nutrients” – dr hab. inż. Małgorzata Białek i dr hab. Agnieszka Białek zapraszają  do nadsyłania artykułów oryginalnych i krótkich doniesień  (dedline 6.05.2024):

zobacz więcej »

karolina
Artykuły popularno-naukowe
Infografiki
Poznajemy ciekawe zawody

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami popularno-naukowymi publikowanymi przez młodych pracowników naukowych z naszego Instytutu w periodykach i na portalach tematycznych.

zobacz więcej »

Młodzi pracownicy naukowi z naszego Instytutu wraz z uczniami z Zespołu Szkół nr. 21 w Warszawie aktywnie włączyli się w Kampanię „#Kupuj świadomie – Produkt Polski”.

zobacz więcej »

Dr Karolina Wojtulewicz z Zakładu Inżynierii Genetycznej IFŻZ poprowadziła zajęcia pokazowe dla przedszkolaków z przedszkola Magiczna Kraina w Brwinowie, które  były częścią prowadzonego w przedszkolu cyklu „Poznajemy ciekawe zawody”.

zobacz więcej

Skip to content