Menu

Pracownicy

|

Profesorowie zwyczajni

  1. Czauderna Marian
  2. Polkowska Jolanta
  3. Przekop Franciszek
  4. Skomiał Jacek
  5. Smulikowska Stefania
  6. Zwierko-Pastuszewska Barbara

Profesorowie nadzwyczajni

  1. Gajewska Alina
  2. Herman Andrzej
  3. Misztal Tomasz 
  4. Raj Stanisława
  5. Skiba Grzegorz
  6. Święch Ewa
  7. Tomaszewska-Zaremba Dorota
  8. Wańkowska Marta
  9. Woliński Jarosław
  10. Wójcik-Gładysz Anna

Adiunkci

  1. Antuszewicz Anna
  2. Bełżecki Grzegorz
  3. Barszcz Marcin
  4. Górski Konrad
  5. Hasiec Małgorzata
  6. Konieczka Paweł
  7. Kowalik Barbara
  8. Krawczyńska Agata
  9. Michalski Jacek
  10. Miltko Renata
  11. Rozbicka –Wieczorek Agnieszka
  12. Słupecka-Ziemilska Monika
  13. Stan-Głasek Katarzyna
  14. Taciak Marcin
  15. Tuśnio Anna
  16. Zielińska-Górska Marlena

Asystenci

  1. Krajewska-Bienias Katarzyna
  2. Wojtulewicz Karolina
  3. Sobol Monika

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

  1. Bachanek Ilona
  2. Baran Marta
  3. Biernacka Katarzyna
  4. Bochenek Joanna
  5. Boryczka Maria
  6. Fluks Alicja
  7. Grzesiak Paulina
  8. Haziak Karolina
  9. Paczesna Kamila
  10. Kopycka Joanna
  11. Krawczak Grażyna
  12. Majewska Małgorzata
  13. Marciniak Elżbieta
  14. Mieczkowska Anna
  15. Misztal Anna 
  16. Obrębski Zdzisław
  17. Obrębski Piotr
  18. Pawlina Bartosz
  19. Romanowicz-Barcikowska Katarzyna
  20. Skrzeczyńska Ewa
  21. Szlis Michał
  22. Tołpa Martyna
  23. Wereszka Krzysztof
  24. Więsyk Edyta
  25. Woźniak Emil

 

Lekarze weterynarii

  1. Roszkowicz- Ostrowska Katarzyna
  2. Rutkowski Józef 

Redakcja Journal of Animal and Feed Sciences

  1. Skomiał Jacek
  2. Brodowska Paulina
  3. Sałek Ewa

Administracja

  1. Bienias Marek
  2. Dąbrowski Leszek
  3. Kaczorowska Wioletta
  4. Karapyta Bolesława
  5. Rasińska Małgorzata
  6. Sokołowski Stanisław
  7. Zielińska Marianna

Sekretariat

  1. Jankowska Maria

Pracownicy obsługi

  1. Druchniak Rafał
  2. Golba Katarzyna
  3. Gryziak Barbara
  4. Mrozek Wiesław
  5. Ostapowicz Grażyna
  6. Ostrowski Krzysztof
  7. Skierniewki Ireneusz

Warsztat

  1. Makowski Stanisław
  2. Zieliński Marian